Zámočník – zvárač 8,50Eur/hod

MONTOSTROJ, a.s.
  • Dátum príspevku: 4. septembra 2018
  • Koniec ponuky: 5. marca 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 22
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zváranie oceľových konštrukcií

firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

možnosť dlhodobej spolupráce

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

odborné skúsenosti zo zváraním
oceľ.konštrukcií,samostatnosť, práca na smeny
platný zváračský preukaz,zdravotná prehliadka

Inzerujúca spoločnosť

Predmetom podnikania spoločnosti je výroba systémových debnení, formovacej techniky, uhoľných mlynov pre tepelné elektrárne, zariadení pre panelárne, cementárne, štrkovne a výrobu pórobetónu, výroba náročných oceľových konštrukcií, obchodná činnosť v rozsahu voľnej činnosti, sprostredkovanie obchodu hlavnej činnosti a.s., cestná motorová doprava a zasielateľstvo.

Montostroj a.s. dodáva svoje výrobky hlavne do zahraničia, hlavnými odberateľmi sú renomované nemecké, holandské a rakúske firmy a v spolupráci s týmito firmami sa výrobky Montostroj a.s. dostávajú nielen do celej Európy ale aj do Brazílie, Uruguaja, Mexika, USA a Kanady.

Životopis posielajte na mail : montostroj@montostroj.sk

Detail ponuky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny8,50€ / hod.
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto práceSenec