Zoraďovač automatických strojov- zabezpečená doprava

MEVIS Slovakia, s.r.o.
  • Dátum príspevku: 28. februára 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 65
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– zoraďovanie automatických tvárniacich strojov alebo zváracích strojov ( stroje na výrobu pružín, ohýbačky, lisy, zváracie roboty )
– znalosť princípov funkcie strojov riadených počítačom
– základná znalosť pneumatických, hydraulických systémov
– zoradenie stroja na zabezpečenie zhodnej výroby
– prezoradenie stroja na iný typ výrobku
– denná kontrola strojov ( parametre, funkčnosť, opotrebujúce sa časti)
– nájdenie príčiny problémov a následné odstránenie
– pravidelné výmeny a údržba strojov
– technické školenie a dohľad nad zásahmi operátorov

Ročný bonus
Možnosť vianočného bonusu vo výške mesačného platu, podľa výsledkov
Stravovanie za 0,50€ alebo stravovacia karta
Firemné akcie – Family Day, Vianočný večierok, popr. výlet
Práca v nadštandardných priestoroch – Stavba roka 2015
Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti,
Zabezpečená doprava :
TRASA 1: Horné Mýto, Trhová Hradská, Dunajská Streda, Vydrany, Veľké Blahovo, Horná Potôň, Lehnice, Mierovo, Povoda
TRASA 2: Vrakúň, Gabčíkovo,Baka,Trstená na Ostrove, Horný Bar, Šulany, Kyselica, Rohovce, Trnávka, Báč
TRASA 3: Dolný Štál Boheľov, Pataš, Čiliz. Radvaň, Ňárad, Gabčíkovo, Baka, Trstená na Ostrove, Horný Bar, Báč- výpomoc pri riešení ubytovania.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

– strojný mechanik, – mechatronik, elektronik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

strojárstvo
2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– schopnosť samostatne pracovať a učiť sa
– časová disponibilita, flexibilita práce
špecializácia :
– strojný mechanik,
– mechatronik, elektronik

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Dcérska spoločnosť talianskej firmy zaoberajúcej sa vývojom technológií a výrobou pružín a malých kovových dielov hlavne pre automobilový, spotrebný a elektrotechnický priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ulica Vicenzy 32
931 01 Šamorín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Xénia Szamaranszká
Tel.: +421910904672
E-mail: xenia.szamaranszka@mevis.sk
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny6,41 Eur- 7,56Eur/hodina + variabilná zložka mzdy - podľa skúseností (brutto plat do výšky 2000,-€)
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Termín nástupuihneď
  • Miesto práceVicenzy 32, 931 01 Šamorín
  • Vodičské oprávneniaB