Zvárač

HF NaJUS, a.s.
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– zváranie MIG/MAG, CO2

– zváračský preukaz s platným certifikátom

STN EN 135 P BW FM1 S t15 PF ss nb

STN EN 135 P FW FM1 S t15 PF ml

– znalosť technickej dokumentácie

– prax s ustavovaním, nastehovaním, zváraním a rovnaním konštrukčných celkov

– úprava zvarov, čistenie vykonaných zvarov

– výhodou je znalosť TIG/WIG-nerez

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyod 9 Eur/hod.brutto - podľa kvalifikácie a praxe
  • Požadované vzdelaniestredoškolské s maturitou
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • KvalifikáciaCertifikát
  • Termín nástupuDohodou
  • Miesto práceLieskovec 847/124 018 41 Dubnica nad Váhom
  • Osobnostné predpokladySpoľahlivosť
  • Všeobecné spôsobilostiManuálna zručnosť
  • Ďalšie požiadavkyOsobnostné predpoklady a zručnosti - spoľahlivosť - samostatnosť - zodpovednosť - seriózny prístup k práci - všeobecná manuálna zručnosť - výhodou je znalosť TIG/WIG-nerez