Zvárač CO2

ZTS Sabinov, a.s.
  • Dátum príspevku: 16. februára 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 108
Prehľad úloh

Požiadavky:

  • SOU, SŠ – strojárstvo
  • Znalosť čítania výkresovej dokumentácie
  • Platný zváračský preukaz
  • Práca s meradlami
  • Odborná prax min. 2 roky

Náplň práce:

  • Zváranie podľa výkresovej dokumentácie – sériová i kusová výroba,
  • Kontrola vyrobených dielcov meradlami
  • Spolupráca pri zriaďovaní zváracích pracovísk

Ponúkame:

  • stabilita (aj vyžadujeme),
  • odborné zaškolenie a certifikácia v oblasti zvárania
  • pravidelné vzdelávanie
  • kariérny rast
  • motivujúce finančné ohodnotenie

Platové podmienky:

  • Nástupný plat od 3,76 – 5,65 €/ hod.v závislosti od prac. skúseností
  • Príplatky za sťažené prostredie vo výške 0,64€/hod.
  • Osobné hodnotenie až do výšky 200 €
  • Príplatky a soc. výhody podľa ZP (príplatky za sviatky, nadčasy, nočné…)
  • Ďalšie mzdové zložky podľa interných mzdových predpisov
  • Sociálny program
  • Príspevky na DDS

Termín nástupu je ihneď príp. dohodou.

V prípade záujmu nás kontaktujte.

Kontakt:
Mgr. Monika Urdová
Hollého 27
083 30 Sabinov
t.č.: 0918 734 652, 051/4561 221

email:  person@ztssabinov.sk

  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenyNástupný plat od 3,76 - 5,65 €/ hod v závislosti od prac. skúseností
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Miesto práceSabinov