Zvarač CO2

CBMONT
  • Dátum príspevku: 27. júla 2018
  • Koniec ponuky: 31. decembra 2018
  • Aplikácie 0
  • Názory 33
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zváranie oceľových konštrukcií

firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

možnosť dlhodobej spolupráce

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

odborné skúsenosti zo zváraním
oceľ.konštrukcií,samostatnosť, práca na smeny
platný zváračský preukaz,zdravotná prehliadka

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, dodávkou a montážou stavebných konštrukcií: zimné záhrady, presklené steny a fasády, oceľové a hliníkové svetlíky, prestrešenia, markízy, s výplňou z polycarbonátu a skla, opláštenie budov polycarbonátom a sendvičovými panelmi, schodiská a zábradlia s oceľovou a nerezovou konštrukciou s drevenými alebo sklenenými nástupnicami, zasklenie loggií a posuvné dvere, protihlukové steny, oceľové konštrukcie a opláštenie hál.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Cb-mont s.r.o.
Poľovnícka 41
974 06 Banská Bystrica

Kontakt

Vaše životopisy zasielajte na rapcanova@cbmont.sk
Tel.: 048/418 63 97, 0905363480
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenykombinovaná zložka mzdy 576 Eur brutto/ mesiac + variabilná zložka mzdy od 224 € - 924 € SK, cudzinci
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • SkúsenostiViac ako 2 Roky
  • Miesto práceBanská Bystrica