Zvárač zaučenie

IMC Slovakia, s.r.o.
  • Dátum príspevku: 12. júla 2019
  • Koniec ponuky: 11. septembra 2019
  • Aplikácie 0
  • Názory 34
Prehľad úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame absolventom stredných škôl technického zamerania možnosť zaučiť sa a následne sa zamestnať na žiadanej a dobre finančne ohodnotenej pracovnej pozícii zvárača /CO2 alebo TIG/. Zamestnanci sú platení už počas doby zaúčania. Náplňou práce je po zaučení zváranie podľa výkresov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

po zaučení 900 – 1450 EUR brutto / základ od 800 EUR podľa schopností plus príplatky, odmeny/

Moderné dobre technicky vybavené pracovisko, tvorivá práca, bez nočných smien, odmeny, možnosť kariérneho a finančného rastu, školenia, jazykové kurzy, rodinné akcie, detské lyžiarske kurzy, športové a kultúrne akcie,výlety.

Informácie o výberovom konaní

Prosíme zasielať životopisy na uvedenú e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Zodpovednosť, schopnosť čítať technickú dokumentáciu, technické myslenie.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme strojárska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou širokého sortimentu výrobkov od jednoduchých súčiastok, cez montážne podskupiny a skupiny až po zložité stroje. Naša produkcia je smerovaná predovšetkým do krájín západnej Európy. Firma IMC Slovakia s.r.o. bola založená v roku 1995 v Považskej Bystrici. Je súkromnou spoločnosťou v 100% vlastníctve slovenských spoločníkov. Zamestnáva viac ako 350 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Šebešťanová 255
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ďurkovská Romana
Tel.: +421915815362
E-mail: rdurkovska@imcslovakia.sk
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmenypo zaučení 900 - 1450 EUR brutto / základ od 800 EUR podľa schopností plus príplatky, odmeny/
  • Požadované vzdelaniestredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
  • SkúsenostiAbsolvent
  • Termín nástupudohodou
  • Miesto práceŠebešťanová 255