Kontakt

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa

Pri Trati 11957/25, 821 06 Bratislava

E-mail: info@kariera-praca.sk

Kontakty

ONLINE LINKA

v pracovných dňoch od 08:00 hod do 16:00 hod

Tel: +421 903 641 487

E-mail: zivotopis@kariera-praca.sk


Miroslav Sidor - Director for Slovak & Czech Republic

E-mail: director@kariera-praca.sk


Patrik Slivarich - Director for Slovak Republic & PR (Public Relationship)

E-mail: patrik.slivarich@kariera-praca.sk


Attila Nagy - Regional Director (Trnavský kraj)

Tel: +421 944 111 611

E-mail: attila.nagy@kariera-praca.sk

Môžete kontaktovať telefonickou alebo mailovou formou v maďarskom jazyku


Patrik Hanusek - Manager

Tel: +421 915 635 355

E-mail: patrik.hanusek@kariera-praca.sk


Richard Schmidt - Manager

Tel: +421 901 751 666

E-mail: richard.schmidt@kariera-praca.sk


Alena Papierniková - Manager

Tel: +421 903 442 360

E-mail: alena.papiernikova@kariera-praca.sk


Miroslav Otahal - Manager

Tel: +421 905 445 107

E-mail: miroslav.otahal@kariera-praca.sk


Miroslav Otahal - Manager

Tel: +421 917 388 054

E-mail: miroslav.otahal.ml@kariera-praca.sk